Noticies X Equips
NBALZIRA A TWITTER
Compartir

Estos son els encontres d’aquest cap de setmana per al NBAlzira.

 

Xàtiva Vs. NBAlzira Sènior “A” Masc.

Diumenge 25 de Març a les 18.30 hores.

Categoria Autonòmica. Jornada 22.

Desprès de les falles torna la lliga per al Sènior A que en la jornada anterior, jugada ja fa dos el dimarts,  va rebre un dur correctiu del Maristas. Tornar al bon joc que li ha dut a guanyar sis dels últims vuit partits es l’objectiu. Per par de l’equip local cal dir que arriba líder, però no deguem oblidar que malgrat la seua superioritat a jutjar per la classificació, el nostre equip va ser  un dels dos equips que han aconseguit doblegar-los en tot el que duguem de competició. Va ser en la jornada 9 de la primera volta. Des d’aquest partit el Xàtiva no ha tornat a perdre, el que suposa deu  jornades consecutives guanyant.


Sènior A Vs Almussafes (25)

Carcaixent Vs. NBAlzira Sènior Femení

Dissabte 24 de Març a les 16.00 hores.

Categoria Autonòmica. Jornada 22.

Derbi en Carcaixent. Les nostres visitaran la pista de l’equip veí on militen varies jugadores que han passat molts anys en el nostre club. El partit d’anada jugat en Alzira va ser per a les de Carcaixent que aprofitaren el mal dia en atac de les nostres.


Sènior Femení Vs Benifaio (2)

 

 

L’Ollería Vs. Blasmetal Aluminis NBAlzira Sènior “B”

Diumenge 25 de Març a les 18.30

Categoria Primera Zonal. Jornada 22.

Per no patir a final de lliga pel descens la victòria en l’Olleria es quasi obligada per al Blasmetal Aluminis que porta una mala ratxa en la segona volta que l’a fet descendir varies posicions en la classificació. En la visita al quint classificat s’intentarà revertir aquesta dinàmica negativa.


senior b 25feb (1 of 6)

Aquestos son els encontres de la pedrera:

Junior Base Sp0rtleader NBAlzira Vs Pego

Dissabte 24 de Març a les 18.30

Categoría Junior Primera Zonal. Jornada 21.

Desprès de l’amarga derrota per tan sols tres punts en casa del líder, el Junior Base enfronta a casa un partit mes senzill a priori que te que servir per tornar a trobar el bon joc i la senda de la victòria per no perdre les posicions capdavanteres. Els nostres son tercers mentre que el Pego ocupa la cinquena posició.


junior base vs juventut xàbia (3)

 

 

Gruphac NB Alzira Cadet Masc. Vs. Oliva B

Dissabte 24 de Març a les 9.00 hores.

Categoria Cadet Masc. I.R. Zonal Jornada 20.

La jornada passada va ser una de les mes complicades per al Cadet Gruphac que va mostrar una versió menys competitiva del que ens te acostumats. Amb la visita de un perillós Oliva B que està en la tercera plaça amb només quatre derrotes els xics de Alberto Lahoz es tindran que ficar les piles per no patir cap esglai en aquesta magnífica temporada que estan fent, en la que son líders invictes.


junior base vs juventut xàbia (9)

 

La Encarnación Vs. NBAlzira Cadet Grana

Dissabte 24 de Març a les 16.15.

Categoria Cadet Masc. I.R. Zonal Jornada 20.

El Cadet Grana ve de perdre en el partit aplaçat per falles aquest mateix dimecres i visitarà Sueca per enfrontar-se al sèptim classificat. Fer un bon paper i reflectir lo assajat en els entrenaments es l’objectiu.


Cadete Grana Vs Sueca (9)

NBAlzira Cadet Fem. Vs Maristas

Dissabte 24 de Març a les 12.15 hores.

Categoria Cadet Fem. I.R. Preferent. Jornada 20.

Dur rival el que ens visita aquest dissabte. El tercer classificat amb només dos derrotes. Les xiques d’Inma ho tindran que donar tot per fer un bon paper en aquest encontre complicat a casa, on en partits anterior contra rivals de categoria pareguda al Maristas, s’ha vist una actitud positiva que ha dut a les nostres a lluitar per la victòria fins el final. Aquest dissabte no pot ser menys.


cadete femenino vs enguera (6)

 

Infantil Instituto Jarque NBAlzira Masc. Vs. Oliva A

Dissabte 24 de Març a les 10.45 hores.

Categoria Infantil Masc. I.R. Preferent. Jornada 20.

Per a l’Infantil Instituto Jarque ara son tots els partits vitals per tractar de ocupar les posicions que donen dret a jugar la següent fase. Per això no pot deixar escapar la victòria front a un Oliva A que ve situat en la dècima posició.Infantil Instituto Jarque Vs Escuelas Pías (13)

 

NBAlzira Infantil Grana Masc. Vs. La Encarnación

Dissabte 24 de Març a les 09.00 hores.

Categoria Infantil Masc. I.R. Zonal. Jornada 20.

El líder, amb una sola derrota ens visita. Rival molt complicat per als xicons de Vicent Hervàs que tindran que jugar el seu millor bàsquet per optar a endur-se un bon resultat.


infantil Grana (3 of 4)
Moixent B Vs NBAlzira Aleví Piscines Aqua Alzira

Dissabte 24 de Març a les 12.00.

Categoría Aleví NP1 Jornada 20

Visita a Moixent per a l’equip de Villa per enfrontar-se a un equip al que ja guanyaren en el partit d’anada amb certa comoditat. El Moixent B ocupa l’última posició de la taula.alevín piscinas aqua vs picken claret (8)

NBAlzira Aleví Grana Vs. Algemesí

Divendres 23 de Març a les 18.00

Categoria Aleví 2ª Fase 7. Jornada 5.

El xiquets i xiquetes de Pau Ros rebran als veïns d’Algemesí el divendres per la vesprada en el que suposarà un duel important per als dos equips de cara a la taula classificatòria. Cap dels dos coneix la victòria en aquesta segon fase, per lo tant, qui guanye aconseguirà eludir l’últim lloc de la taula.alevín grana vs alberic (2)

NBAlzira Benjamí Digitimpres.

Aquesta es joranada de descans per al Benjamí Digitimpres

Categoria Benjamí Fase 2ª. Jornada 5


Vos esperem!

Deja un comentario

Noticies X Data
Xarxes Socials