DESCOMPTES PER SOCIS
Noticies X Equips
Vídeos Destacats
   
PATROCINADORS

Logo_club_2012

Ací teniu els partits del cap de setmana. Amb la proximitat de les festes falleres molts partits han sigut canviats d’horari o ajornats.

SÈNIOR MASCULÍ PREFERENT. Grup C Jornada 19
NBALZIRA – C.B. JOVENTUT XABIA
01/03/2015 11:30 PAV MUNI PEREZ PUIG (Alzira)

SÈNIOR FEMENÍ PREFERENT. Fase 2. Grup C Jornada 4
SPORTIU-XE ALAQUAS – VARENYAM NBALZIRA
03/03/2015 20:30 PAV MUNI ALAQUAS (Alaquàs)

JUNIOR MASCULÍ PREFERENT. Grup C Jornada 19
BASE SPORTLEADER NBALZIRA – C.B. LA ENCARNACION
02/03/2015 20:00 PAV MUNI PEREZ PUIG (Alzira)

JUNIOR MASCULÍ 1ª ZONAL. Grup D Jornada 19
V-74 VILLENA B AUTOESC.YESTE – NBALZIRA GRANA 
01/03/2015 16:30 PAV MUNI VILLENA (Villena)

JUNIOR FEMENÍ PREFERENT. FASE 2 Grup B. Jornada 5
C.B. ROLSER PEDREGUER – NBALZIRA
14/03/2015 19:30 POLI MUNI PEDREGUER (Pedreguer)

CADET MASCULÍ IR 1a ZONAL. Grup E  Jornada 4
C.B. MASSANASSA – GRUPHAC NBALZIRA
28/02/2015 12:00 PAB MUNI MASSANASSA (Massanassa)

CADET MASCULÍ IR 2A ZONAL. Grup H  Jornada 4
C.B.G. GUADASSUAR – NBALZIRA GRANA
28/02/2015 10:00 PAB MUNI GUADASSUAR (Guadassuar)

INFANTIL MASCULÍ IR 1a ZONAL. Grup G Jornada 4
C.B. V-74 VILLENA – TALLERES AUTOS LEAL NBALZIRA
28/02/2015 12:30 PAV MUNI VILLENA (Villena)

INFANTIL MASCULÍ IR 2a ZONAL. Grup F  Jornada 4
NBALZIRA GRANA – C.S.A. CARCAIXENT
28/02/2015 09:00 PAV MUNI FONTANA MOGORT (Alzira)

ALEVÍ IR 1a ZONAL. Grup F Jornada 4
C.N.B. XATIVA B - NBALZIRA BLAU
28/02/2015 10:00 CIUDAD DEL DEPORTE (Xàtiva)

ALEVÍ IR LLIGA INTERMUNICIPAL. 2na FASE Jornada 6
CB PICASSENT - NBALZIRA BLAU
28/02/2015 09:30 PAV MUNICIPAL (Picassent)

BENJAMÍ LLIGA INTERMUNICIPAL. 2na FASE Jornada 6
CB MISANA ALBERIC - NBALZIRA BLAU
28/02/2015 12:00 PAVELLÓ EL CONVENT (Alberic)

BENJAMÍ LLIGA INTERMUNICIPAL. 2na FASE Jornada 6
CB ALGEMESÍ - NBALZIRA GRANA
28/02/2015 11:45 PAVELLÓ MUNICIPAL (Algemesí)

Visita www.fbcv.es per a més informació.

 

Logo_club_2012

Ací teniu els resultats del cap de setmana.

SÈNIOR MASCULÍ PREFERENT. Grup C Jornada 18
WWW.PRESUPUESTOFESTERO.ES CBTEIXERETA B 55 – 47 NBALZIRA

SÈNIOR FEMENÍ PREFERENT. Fase 2. Grup C Jornada 3
EL PILAR B 89 – 44 VARENYAM NBALZIRA

DSC02101

El Sènior Femení Varenyam va caure en la seua visita al Pilar de València.

JUNIOR MASCULÍ PREFERENT. Grup C Jornada 18
WWW.PRESUPUESTOFESTERO.ES CBTEIXERETA 80 – 62 BASE SPORTLEADER NB ALZIRA

JUNIOR MASCULÍ 1ª ZONAL. Grup D Jornada 18
NBALZIRA 22 – 76 C.B. GENOVES ZONAL

JUNIOR FEMENÍ PREFERENT. FASE 2 Grup B. Jornada 4
NBALZIRA 43 – 49 ROQUETTE BENIFAIÓ

CADET MASCULÍ IR 1a ZONAL. Grup E  Jornada 3
ROQUETTE BENIFAIÓ 41 – 44 GRUPHAC-CENTRONET NBALZIRA

CADET MASCULÍ IR 2A ZONAL. Grup H  Jornada 3
PICKEN CLARET ROJO 72 – 44 NBALZIRA GRANA

INFANTIL MASCULÍ IR 1a ZONAL. Grup G Jornada 3
TALLERES AUTOS LEAL NBALZIRA 64 – 41 C.D. SAN PEDRO MOIXENT B

INFANTIL MASCULÍ IR 2a ZONAL. Grup F  Jornada 3
FEM BASQUET CANALS 60 – 34 NBALZIRA GRANA

ALEVÍ IR 1a ZONAL. Grup F Jornada 3
CB TAVERNES-SUMMER TRAINING CAMP TAV 50 – 33 NBALZIRA BLAU

ALEVÍ IR LLIGA INTERMUNICIPAL. 2na FASE Jornada 5
NBALZIRA GRANA – DESCANSA

BENJAMÍ LLIGA INTERMUNICIPAL. 2na FASE Jornada 5
ENGUERA BASKET 2122 NBALZIRA BLAU 

BENJAMÍ LLIGA INTERMUNICIPAL. 2na FASE Jornada 5
ROQUETTE BENIFAIÓ BLAU 39 - 31 NBALZIRA GRANA 

Visita www.fbcv.es per a més informació.

Logo_club_2012

Una jornada més repleta de partits per als nostres, sols l’Aleví Grana descansa. El Junior Femení avança el seu partit a la vesprada de hui divendres i ho farà al Fontana Mogort. Destaca el doble enfrontament que els Sèniors i Junior Base tindran a la pista del CB Teixereta d’Ibi. El Junior Grana i l’Infantil Talleres Autos Leal jugaran el seus partits en les pistes del Fontana Mogort.

SÈNIOR MASCULÍ PREFERENT. Grup C Jornada 18
WWW.PRESUPUESTOFESTERO.ES CBTEIXERETA B – NBALZIRA
21/02/2015 19:30 POLI MUNI IBI (Ibi)

SÈNIOR FEMENÍ PREFERENT. Fase 2. Grup C Jornada 3
EL PILAR B – VARENYAM NBALZIRA
22/02/2015 17:00 COL EL PILAR (Valencia)

JUNIOR MASCULÍ PREFERENT. Grup C Jornada 18
WWW.PRESUPUESTOFESTERO.ES CBTEIXERETA – BASE SPORTLEADER NB ALZIRA
21/02/2015 16:00 POLI MUNI IBI (Ibi)

JUNIOR MASCULÍ 1ª ZONAL. Grup D Jornada 18
NBALZIRA – C.B. GENOVES ZONAL
21/02/2015 16:30 PAV MUNI FONTANA MOGORT (Alzira)

JUNIOR FEMENÍ PREFERENT. FASE 2 Grup B. Jornada 4
NBALZIRA – ROQUETTE BENIFAIÓ
20/02/2015 20:00 PAV MUNI FONTANA MOGORT (Alzira)

CADET MASCULÍ IR 1a ZONAL. Grup E  Jornada 3
ROQUETTE BENIFAIÓ – GRUPHAC-CENTRONET NBALZIRA
21/02/2015 12:00 PAV MUNI BENIFAIO (Benifaió)

CADET MASCULÍ IR 2A ZONAL. Grup H  Jornada 3
PICKEN CLARET ROJO – NBALZIRA GRANA
21/02/2015 16:00 PAV MUNI BENIMACLET (Valencia)

INFANTIL MASCULÍ IR 1a ZONAL. Grup G Jornada 3
TALLERES AUTOS LEAL NBALZIRA – C.D. SAN PEDRO MOIXENT B
21/02/2015 11:00 POL MUNI FONTANA MOGORT (Alzira)

INFANTIL MASCULÍ IR 2a ZONAL. Grup F  Jornada 3
FEM BASQUET CANALS – NBALZIRA GRANA
21/02/2015 16:00 PAV MUNI RICARDO TORMO (Canals)

ALEVÍ IR 1a ZONAL. Grup F Jornada 3
CB TAVERNES-SUMMER TRAINING CAMP TAV – NBALZIRA BLAU
21/02/2015 12:30 PAB MUNI TAVERNES (Tavernes de la Valldigna)

ALEVÍ IR LLIGA INTERMUNICIPAL. 2na FASE Jornada 5
NBALZIRA GRANA – DESCANSA

BENJAMÍ LLIGA INTERMUNICIPAL. 2na FASE Jornada 5
ENGUERA BASKET – NBALZIRA BLAU 
21/02/2015 10:30 PAV MUNI  (Enguera)

BENJAMÍ LLIGA INTERMUNICIPAL. 2na FASE Jornada 5
ROQUETTE BENIFAIÓ BLAU - NBALZIRA GRANA
21/02/2015 10:30 PAV MUNI BENIFAIO (Benifaió)

 

 

Els horaris poden canviar després de la publicació d’aquest post. Visita www.fbcv.es per a més informació.

 

Logo_club_2012

Aquesta llarga jornada que començava en divendres ha tingut aquestos resultats.

SÈNIOR MASCULÍ PREFERENT. Grup C Jornada 17
NBALZIRA 61 – 68 C.D. SAN PEDRO MOIXENT A

SÈNIOR FEMENÍ PREFERENT. Fase 2. Grup C Jornada 2
VARENYAM NBALZIRA 63 – 57 C.B. XIRIVELLA

JUNIOR MASCULÍ PREFERENT. Grup C Jornada 17
BASE SPORTLEADER NBALZIRA 87 – 40 C.D. ONIL – FAMOSA

JUNIOR MASCULÍ 1ª ZONAL. Grup D Jornada 17
SANZ BARBERA SL CANALS 75 – 59 NBALZIRA GRANA 

JUNIOR FEMENÍ PREFERENT. FASE 2 Grup B. Jornada 3
PICKEN BENIMACLET 58 – 50 NBALZIRA

CADET MASCULÍ IR 1a ZONAL. Grup E  Jornada 2
GRUPHAC-CENTRONET NBALZIRA 66 – 60 C.B. SILLA AMARILLO

CADET MASCULÍ IR 2A ZONAL. Grup H  Jornada 2
NBALZIRA GRANA 33 – 49 LOGOS SEDAVÍ NARANJA

INFANTIL MASCULÍ IR 1a ZONAL. Grup G Jornada 2
TALLERES AUTOS LEAL NBALZIRA 40 – 63 C.D. ONIL LA FOIA.COM

INFANTIL MASCULÍ IR 2a ZONAL. Grup F  Jornada 2
EDM PICASSENT 28 – 45 NBALZIRA GRANA

ALEVÍ IR 1a ZONAL. Grup F Jornada 2
NBALZIRA BLAU 64 – 41 C.B. GENOVES ZONAL

ALEVÍ IR LLIGA INTERMUNICIPAL. 2na FASE Jornada 4
NBALZIRA GRANA 64 – 30 EMB ALCÚDIA

BENJAMÍ LLIGA INTERMUNICIPAL. 2na FASE Jornada 4
NBALZIRA BLAU 24 – 36 CB SUECA

BENJAMÍ LLIGA INTERMUNICIPAL. 2na FASE Jornada 4
NBALZIRA GRANA 13 – 50 CB BENIGANIM

Rafa Roca de Sènior Masc. Preferent en el partit del divendres front el Moixent.

Visita www.fbcv.es per a més informació.

 

PATROCINADORS

XARXES SOCIALS
PATROCINADORS

NBALZIRA en la Premsa
Noticies X Data