Noticies X Equips
NBALZIRA A TWITTER
Compartir

Els alevins del club tindran enguany a un dels entrenadors amb més partits dirigits en el nostre club. Fran ha format part del club tota la vida, ha sigut jugador moltes temporades fins que canvià les botes per agafar la pissarra formant a molts jugadors del nostre planter. Amb el títol d’entrenador nacional, ha entrenat en totes les categories: des de benjamins fins a sènior, tant en el nostre club com fora del Pérez Puig. De fet, l’any passat es va proclamar campió de lliga i copa amb el CBM Alberic en la categoria sènior masculí de preferent.

WhatsApp Image 2020-09-09 at 18.23.50

Villa, tota una vida treballant pel club.

Segur que el seu nou equip aleví aprofita els coneixements i experiència d’un dels il·lustres del nostre club.

WhatsApp Image 2020-09-09 at 18.26.21

En un temps mort durant un partit del planter.

logo autos leal (2)

 

LOGO PALOMARES ABOGADOS 2019 2020

 

 

 

 

pie-publicaciones

Totes les fotos dels nostres partits en:
www.flickr.com/nbalzira i www.facebook.com/nbalzira
Recorda donar a Me Gusta a Facebook per seguir totes les nostres noticies i fotografies publicades!

Deja un comentario

Noticies X Data
Xarxes Socials